#61 2006-06-10 06:36:25

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

No więc tak: moje obsesje uległy pewnym modyfikacjom ostatnio, jak nietrudno zapewne zauważyć. W związku z tym wymyśliłam swój wymarzony urodzinowy prezent (jest jeszcze dużo czasu ;) ). Mianowicie wymyśliłam, że na swoje 28 urodziny chcę po pierwsze: wynajęty na jeden wieczór, tylko dla mnie jakiś kameralny, klimatyczny klub, najlepiej w Londynie, ale miasto nie ma aż tak wielkiego znaczenia, znaczenie ma natomiast to, czy w klubie jest rura do tańca czy nie - lepiej, żeby była; po drugie: wynajęty jakiś sensowny dj, który dobierze odpowiedni na tę okazję repertuar i po trzecie, najważniejsze: Gary Oldman plus Nick Cave, w duecie lub każdy solo, tańczący tylko dla mnie a później może nawet ze mną all night long. Powiedziałam. Liczę na przychylne rozpatrzenie mojej sugestii Acha, jeszcze coś: nie muszą się oni rozbierać, wystarczy sam taniec (to na wypadek gdyby mieli jakieś obiekcje i uznali, że nie chcą czy coś, mogę dać na piśmie, że jestem poczytalna i że nie zrobię im krzywdy jakby co; jednak jeśli nie będą mieć obiekcji to tym lepiej).
Nie będę ukrywać, że pomysł z tańcem powstał po obejrzeniu tego...

A! I jeszcze jedno: mogliby też zaśpiewać w duecie "Where the Wild Roses Grow"! Oraz solo Nick mógłby wykonać "Mack the Knife" a Gary "It's Love", nie miałabym nic przeciwko [img]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/.gif[/img]

Offline

 

#62 2006-06-10 22:39:08

tonks

GARYOLDMANIAK ***

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 285

Re: pogaduszki

yyy no cóż...to jak mysle jest skierowane do nas?
a więc tak... co do wynajęcia miasta albo klubu....yyyy musi byc londyn? ja proponuje albo Krasówke niedaleko Włodawy, albo jak już mieżysz tak wyżej to ewentualnie moge załatwić impre w Niemczech (pod Lublinem)....co do rury - eee może być problem ale chyba jak zatańczą przy jakiejś latarni (bez skojarzeń) albo jakby to profesjonalniej ująć - lampie ulicznej to im sie nic nie stanie...prawie to samo (prawie robi wilką różnice ale cichoooo - niic reddie nie słyszałaś!)...ehkmmm co do Garego i Nicka to wiesz...to nie ma problemu przecież jak ich zaprosimy do nas a raczej do Ciebie to napewno nie odmówią ...a jeśli to wypcha sie jakąś gumową lalke watą, naklei sie na buzie zdjęcia twarzy garego i nicka, podstawi sie magnetofon - będzie muza nicka...i z takimi będzieesz tańczyć całą noc
jak ci sie podoba?

Ostatnio edytowany przez tonks (2006-06-10 22:40:48)

Offline

 

#63 2006-06-10 23:28:22

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

tonks napisał:

yyy no cóż...to jak mysle jest skierowane do nas?

Nie chcę się z niczym narzucać, ale skoro już wspomniałaś, to nie będę zaprzeczać

tonks napisał:

przecież jak ich zaprosimy do nas a raczej do Ciebie to napewno nie odmówią

NIECHBY TYLKO SPRÓBOWALI! Zemszczę się okrutnie (nie! nie mogłabym, wiesz, że bym nie mogła...)

Opcja atrap odpada. Atrapy nie zastąpią mi oryginałów...

http://picsrv.fora.pl/images/smiles/050.gifgarynickgarynickgarynickgarynickgarynickgarynickgarynickgarynickgarynickgarynickgarynickgarynickhttp://picsrv.fora.pl/images/smiles/050.gif

http://picsrv.fora.pl/images/smiles/095.gif

Offline

 

#64 2006-06-11 09:33:05

tonks

GARYOLDMANIAK ***

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 285

Re: pogaduszki

tak urządzimy atrapy że si enie gapniesz - wmówimy ci ze są wstydliwi i małomówni - i będziesz mogła gadać do woli a oni będą cie "słuchać"? oczywiscie jeśli już na nasze warunki przystaniesz to udawaj chociaż troche zdziwienia albo możesz zapomnieć o wszytskich ustaleniach i nic nie wiedzieć

Offline

 

#65 2006-06-11 14:08:42

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

Oni mają być bezwstydni [img]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/.gif[/img]

Offline

 

#66 2006-06-11 14:14:22

tonks

GARYOLDMANIAK ***

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 285

Re: pogaduszki

masz wymagania....

Offline

 

#67 2006-06-11 19:10:57

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

W końcu 28 urodziny to nie byle co! ;) Poczekaj na moją 30stkę. To dopiero będą wymagania.

Offline

 

#68 2006-06-11 22:42:36

tonks

GARYOLDMANIAK ***

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 285

Re: pogaduszki

aż sie boje pomyśleć

Offline

 

#69 2006-06-11 23:51:13

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

Wiesz, człowiek im starszy, tym bardziej wymagający się robi A ja ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad taką jedną rzeczą: jak długo nasze forum będzie trwało? Poważnie, ciekawi mnie to. Tzn ja na pewno go nie porzucę, o tym mogę zapewnić! Mam nadzieję, że będzie trwało długo...

EDIT 00:34 - Hehe, właśnie sobie szperałam w necie i natknęłam się na coś co zrzuciło mnie z krzesła... Mój doktor literatury amerykańskiej, który jest też tłumaczem (głównie E. A. Poe) przetłumaczył książkę "The Sex Sphere" ("Sekssfera"). A ja za nim tak szalałam na studiach, próbowałam podrywać i nic... Wydawał mi się taki nieśmiały i zagubiony. A tu proszę - sekssfera Ciekawe co to za książka, aż chyba sobie kupię...

Cytuję ze strony:
___________________
Autor: Rudy Rucker
Tytuł oryg.: The Sex Sphere
Tłumaczenie: Sławomir Studniarz http://picsrv.fora.pl/images/smiles/050.gif

Spis treści

1. Przedmowa
2. Pod Wzgórzem
3. Alwin
4. Sybil
5. Orali i Rectelli
6. Trzy Oświadczenia i Projekcja Wyobraźni
7. Archimedes Anarchii
8. Eros i Tanatos
9. Atak Tyłka-Giganta
10. Zła Babs
11. Przepala się Błona
12. Wielka Machina Świata
13. Cudowne Rozmnożenie
14. Kraina Myśli
15. Czego Pragną Kobiety?
16. Na Ryby
17. Ogród Ziemskich Rozkoszy
18. Szczęśliwe Zakończenie

Opis książki

„SeksSfera” to prawdziwie wybuchowa mieszanka literacka: dreszczowiec, sensacja, erotyka, groza, fantastyka i realizm.
„SeksSfera” to podróż poza trzy wymiary fizyczne...
„SeksSfera” to literacki punk!
___________________

Gdy się człowiek dowiaduje różnych ciekawostek o swoich wykładowcach, nic już nie jest takie samo ;)

Offline

 

#70 2006-06-12 09:37:47

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

Właśnie stałam się szczęśliwą posiadaczką nagrań z dwóch koncertów Nicka Cave'a http://garyoldman.info/Forum/Smileys/classic/lgh_1.gif To jest coś tak pięknego, że od tego piękna można albo oszaleć, albo ryczeć cały dzień, albo już sama nie wiem co jeszcze... Ja na przykład siedzę, słucham, nie wierzę własnym uszom, przekonuję się, że to jednak prawda, słucham dalej, odpalam papierosa od papierosa... Ach. Tak jak moim zdaniem Gary nie ma sobie równych w zakresie aktorstwa, Nick nie ma sobie równych w zakresie muzyki i tekstów... Tzn moim zdaniem, dla mnie. Czy to moralne kochać dwóch facetów jednocześnie? Moralnie czy nie - na pewno przejmować się tym nie będę. Zwłaszcza, że moja miłość dotyczy WYŁĄCZNIE ich twórczości(taa, jasne )

Offline

 

#71 2006-06-12 14:05:57

tonks

GARYOLDMANIAK ***

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 285

Re: pogaduszki

co do doktorka to wiesz nie dziwie sie ze wydawał sie nieśmiały i wogle bo ty nadrabiasz swoją śmiałością wszytsko a więc przy tobie wydaje mi sie że nie trudno zdobyc sobie plakietke "nieśmiały"

co do forum moge zaświadczyć że będe tu dotąd aż albo zapomne adresu albo mi sie gary znudzi (co nie nadejdzie szybko chyba)

Offline

 

#72 2006-06-13 00:02:48

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

Ja i śmiałość? http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/schockiert/eek3.gif Przytoczę swoją wypowiedź z innego forum:

Heh, a ja powróciłam do książki, która wielu może wydać się nudna lub wręcz nieznana. Jest to "Psychologia Internetu" dr Patricii Wallace. Ogólnie książka w przystępny sposób przedstawia to, jak Internet wpływa na nasze życie. Np jest tam o zjawisku tożsamości w sieci (tworzenie i kierowanie wywieranym wrażeniem, przyjmowanie różnych ról, eksperymenty z tożsamością, manipulacji własną osobowością), o dynamice zachowania grupowego (czyli o naszego, moi drodzy  ). Mówią tam też o tym, że ponoć ludzie, którzy wchodzą w relacje z innymi za pośrednictwem Internetu wyzbywają się zahamowań i szybciej wpadają w gniew. A także chętniej nawiązują przyjaźnie i romanse sieciowe (hmmm)(...)

To chyba dlatego robię wrażenie osoby pewnej siebie... Bo tak naprawdę, w życiu jestem BARDZO nieśmiała. Choć ostatnio to się trochę zmienia (całe szczęście). Tylko w pracy potrafiłam ukryć swój brak pewności siebie. No i w Internecie. I chyba wiem z czym to się wiąże. W pracy - bo uczniowie mnie lubią, a gdy się czuje akceptację, łatwiej czuć się pewnie. A w Internecie również - akceptacja plus to, o czym wspomniałam w tej wypowiedzi (manipulacja własną osobowością - łatwiej ukryć nieśmiałość, bo nie widać wielu pozawerbalnych sygnałów, które wysyła się w kontakcie bezpośrednim). Byś mnie tonks musiała zobaczyć, jak mi zależy na jakimś facecie... Przez to, że nie wierzę w siebie, robię wszystko, żeby gość pomyślał, że mam go gdzieś. Co dla postronnego obserwatora może wydawać sie strasznie idiotyczne. Ale to wina nieśmiałości - boję się, że i tak nie jestem wystarczająco fajna, więc udaję, że traktuję go w najlepszym wypadku jak kumpla, a najczęściej jednak stwarzam pozory, że w ogóle dla mnie nie istnieje. Rozpacz, mówię Ci. Potrafię np tydzień nie odpisać na smsa od faceta, tylko po to, żeby nie pomyślał, że się narzucam [img]http://www.garyoldmania.bestweb.pl/cpg145/images/smiles/.gif[/img] Przy czym generalnie moja nieśmiałość nie przeszkadza mi w byciu otwartą osobą (ekshibicjonizm emocjonalny, niestety...). Stąd może się brać wrażenie śmiałości. Ale nie daj się zwieść pozorom!

Co do forum: jeśli zapomnisz adresu, ja Ci zawsze przypomnę ;) A czy Gary może się znudzić? Jak zauważę spadek zainteresowanie Jego osobą, zadzwonię do Jego menadżera i powiem mu, że sytuacja wymaga podjęcia natychmiastowych działań...

Offline

 

#73 2006-06-13 16:28:51

Magi

GARYOLDMANIAK ***

5512719
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Zarejestrowany: 2006-04-28
Posty: 214

Re: pogaduszki

A w jakiej szkole uczysz??


The truth is... sometimes I miss you so much I can hardly stand it..

Offline

 

#74 2006-06-13 17:03:12

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

w gimnazjum i liceum A Ty gdzie będziesz uczyć?

Offline

 

#75 2006-06-13 17:50:47

Magi

GARYOLDMANIAK ***

5512719
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Zarejestrowany: 2006-04-28
Posty: 214

Re: pogaduszki

w podstawówce i gimnazjum, ale nie wiem jeszcze w których bo mam trzy do wyboru i nie mogę się zdecydować...


The truth is... sometimes I miss you so much I can hardly stand it..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
garyoldmania.pun.pl zaproszenia-slub.eu jak-napisac-zaproszenie-na-komunie.eu zaproszenia-na-pierwsza-komunie-swieta.eu liczniki na wodę wrocław forum metin2